Historie kvalitní italské kosmetiky Borotalco | Borotalco
 • 1878

  1878

  Byla jednou ve Florencii
  jedna malá lékárna…

  Anglický lékárník Henry Roberts objevuje formuli Borotalcum: Jestlipak si tenkrát dovedl představit, že jeho bílý tělový pudr bude hýčkat pokožku Italů i za dalších více než pět generací?

 • 1904

  1904

  Čirá nostalgie

  Touto historickou zelenou dózou dobyla značka Borotalco Itálii a poprvé se zabydlela v italských domácnostech. Téměř každý Ital se začne opájet nostalgií, spatří-li tuto dózu, která se mezitím stala slavnou.

 • 1915

  1915

  Borotalco pro celou rodinu

  Historické plakáty značky Borotalco propagovaly vysoce kvalitní pudr z přírodního mastku se všemi jeho vynikajícími vlastnostmi: absorbuje, osvěžuje, zjemňuje a pečuje.Jemný pudr Borotalco se dodnes perfektně hodí jak pro pokožku dospělých, tak pro jemnou pokožku dětí. Objevte zde mnoho možností použití

 • 1929

  1929

  Mnoho marných pokusů

  V této době se objevilo mnoho pokusů napodobit úspěch Borotalca, zkušenost a tradice se však nedají tak snadno imitovat. Dnes stejně jako tehdy platí: KDYŽ TO NENÍ OD ROBERTSE, NENÍ TO BOROTALCO! Je to tak?

 • 90. léta

  90. léta

  Zrod produktové řady Borotalco

  V roce 1992 převzala Borotalco skupina Bolton Group a vedla značku se stejně vysokými nároky na kvalitu úspěšně dále. Ať už v mýdlech, deodorantech, sprchových gelech či pěnách do koupele – vůně Borotalco z dřívější doby byla zachována a hýčká nás ještě dnes.

 • 1999-2003

  1999-2003

  Cítit se skvěle

  Díky novým deodorantům značky Borotalco s přírodním Microtalcem se dnes mnoho Italů cítí opravdu dobře. Borotalco brání pocení a zajišťuje příjemně suchou pokožku.

 • 2004

  2004

  100 let, a ani trochu stará!

  U příležitosti tohoto kulatého výročí značka Borotalco ukazuje, jak rychle plyne čas a že tradiční značky mohou zůstat po léta úspěšné.

 • 2011-2012

  2011-2012

  Držitel ocenění: Borotalco Original deodorant ve spreji

  logo-kassensturz 2011 – Borotalco dobývá Švýcarsko
  Již po velice krátké době získal deodorant Borotalco Original kvalitativně velmi významné ocenění: v testu deodorantů známého německo-švýcarského pořadu "Kassensturz" tento deodorant dosáhl nejlepšího výsledku.

  2012 – značka Borotalco je uvedena ve Slovinsku logo-prod14
  Jedinečná vůně a vynikající představení deodorantu přinášejí i ve Slovinsku velkolepé úspěchy: Borotalco je agenturou Nielsen zvoleno produktem roku 2014!

 • Dnes

  Dnes

  Borotalco nyní i v České republice!

  Řada unisex deodorantů "Borotalco Original" a "Borotalco Invisible" obohacuje od roku 2015 český trh s deodoranty. Zároveň na trh uvádíme řadu sprchových gelů a unikátní tělový pudr.

Více o historii značky Borotalco